Кошик
26 відгуків
"Гибка +" Вcё для кровли и фасада
+380 (66) 794-38-77
+380 (98) 007-63-13

Композитна склопластикова арматура, 6мм

  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
clockВідправка з 22 березня 2023

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (66) 794-38-77
Татьяна
  • +380 (98) 007-63-13
    Татьяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Композитна склопластикова арматура, 6мм
Композитна склопластикова арматура, 6ммПід замовлення
Ціну уточнюйте
+380 (66) 794-38-77
Татьяна
  • +380 (98) 007-63-13
    Татьяна

Опис

Склопластикова арматура. Переваги. Застосування. Виробництво.

Склопластик на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних композиційних матеріалів. Він складається з синтетичного полімерного зв'язуючого, а також з скловолокна. Композитна арматура вже багато років успішно застосовується в різних областях будівництва. Це не дивно, якщо докладніше розглянути її основні характеристики:

• Склопластикова арматура відрізняється високими антикорозійними показниками. Досить слабо або взагалі не змінює свої механічні параметри під впливом лугів, кислот, солей.

• Вона достатньо міцна при невеликій питомій масі. Відрізняється підвищеною стійкістю до стресових навантажень, а також володіє високим модулем пружності навіть при значних навантаженнях, має високі показники міцності при розриві.

• Характеризується низькою теплопровідністю, не змінює свої показники під впливом електромагнітного поля.

• Є досить морозостійкою. Не змінює свої механічні показники під впливом наднизької температури.

• Виключено тріщиноутворення, а також пориви арматури внаслідок впливу різких температурних циклів.

• Склопластикова арматура відрізняється довгим терміном служби.

Слід зазначити, що всі конструкції, у яких застосовувалася склопластикова арматура, ціна на яку досить прийнятна, не проводять електричний струм. Цей показник досить важливий для виключення електроосмосу та блукаючих струмів. Також склопластикова арматура дозволяє створювати міцні, а головне – досить легкі конструкції.

Окремо слід згадати про те, що склопластикова арматура являє собою самозатухаючий матеріал. В товщі бетону її гранична робоча температура становить двісті градусів. Слід обмежити використання даної композитної арматури в тих сферах будівництва, які безпосередньо пов'язані з фактором високотемпературного нагріву.

Виробництво склопластикової арматури дозволяє застосовувати її в бетонних елементах за тими ж принципами, які використовуються при проектуванні залізобетонних конструкцій. Зазначимо, що склопластикова арматура має свою класифікацію за видами. Подібна арматура застосовується як для зовнішнього і внутрішнього армування, так і для комбінованого, яке поєднує принципи перших двох.

Найбільш простими є стрижні необхідної довжини склопластикової арматури, які зазвичай застосовують замість сталевих. Склопластик, як вже говорилося вище, має досить високу стійкість до різного роду корозій, при цьому не поступається сталі по міцності. Таку арматуру прийнято застосовувати там, де існує високий ризик пошкодження корозією арматури. Для скріплення такої арматури найчастіше застосовуються пластмасові елементи, в разі необхідності, можливе її зв'язування. Композитна склопластикова арматура є з десять разів більш стійкою до дії кислот, ніж сталева арматура, і в п'ять разів більш стійкою до розчинів солей. Слід зазначити, що найбільшу уразливість перші склопластикові елементи виявляли до лугів. Але сучасні технології дозволили досить знизити рівень проникнення лугу в шар сполучного в склопластику. Отже, сучасна склопластикова арматура відрізняється досить високою стійкістю і до подібних речовин.

Железобетонные конструкции достаточно быстро приходят в негодность при длительном воздействии агрессивных сред. Если использовать стеклопластиковую арматуру, вы сможете значительно сэкономить на проведении капитальных ремонтов, которые могут создавать колоссальные убытки, ведь на время ремонта потребуется остановить все производство. Разумеется, что цена конструкций с использованием стеклопластиковой арматуры будет гораздо выше, чем аналогичная с железобетонной. Но, как показывает практика, через пять лет ваши расходы окупятся. Экономический эффект достигается через двадцать лет в размере двойной стоимости возведения конструкции. 

Производство стеклопластиковой арматуры – процесс серьезный и сложный, ведь необходимо обеспечить максимальное сцепление ее с бетоном. Пучки стеклянных волокон заранее пропитываются специальной полимерной композицией, после чего они протягиваются через разогретую фильеру. Стержень будет иметь такое сечение, какое задает ему фильера. Для обеспечения максимального сцепления на стержне повторяется фигурное сечение. 

Таблица условной замены металлической арматуры класса А-III на композитную арматуру, без потери прочности.

Условная замена арматуры по физико-механическим свойствам

Ø 6 А-III

 Ø 8 A-III

Ø 10 A-III

 Ø 12 А-III

 Ø 14 А- III

 Ø 16 А- III

 Ø 18 А- III

 Ø 20 А- III

Ø 4 АКС

 Ø  6 АКС

Ø  7 АКС

 Ø 8 АКС

 Ø 10 АКС

 Ø 12 АКС

 Ø 14 АКС

 Ø 16 АКС

Вес, кг. (при равнопрочной замене)

          Ø 6 А-III  - 0,222

Ø 8-III - 0,395

Ø 10 A-III – 0,617

Ø 12 А-ІІІ – 0,888

Ø 14 - ІІІ – 1,210

Ø 16 А - ІІІ – 1,580

Ø 18 А - ІІІ – 2,000

Ø 20 А - ІІІ – 2,470

 

Ø 4 АКС– 0,02

Ø 6 АКС– 0,05

Ø 7 АКС– 0,07

Ø 8 АКС– 0,09

Ø 10 АКС– 0,12

Ø 12 АКС– 0,20

Ø 14 АКС– 0,26

Ø 16 АКС– 0,35

 

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner